نور

بنام خدا 📝📝📝
نور سه حرفی پر قوت، کلمه قوی و دلنشین. وجود و درون من و شما پر از نور است، هر زمان که به منبع لایزال هستی، وصل باشیم.

از ابتدای خلقت نور به ما وارد شده، آنگاه که به شرایط مادی گرفتار شدیم، همه چیز از یادمان رفت. نور در درون ما موج می‌زند، کافی‌ست اتصالمان را قوی کنیم، فرا راه مسیر ما می‌شود.

قدیم وقتی اسم نور میومد، نور خورشید، نور لامپ، نور گردسوز یا نور چراغ قوه به نظرمان می‌آمد. اما الآن متوجه شدیم که خیلی فراتر از اینهاست. نور زندگی ست. نور امید است. نور سرمایه آدمهای مفید است. نور تکیه گاه تاریکی ست.

نور با آمدن خود زندگی به ما و استراحت به تاریکی می‌دهد. همه هستی به نور محتاج است و منشأ نور خداست. نور همان روزنه امیدیست که گاهی به قلبی وارد می‌کنیم، همان دستی ست که به ناتوانی می‌دهیم، همان نگاه محبت آمیزی ست که به اهلش روا می‌داریم.

همانند نور باشیم، خوب و بد نمی‌کند، برایش بالا و پایین ندارد، فقیر و غنی نمی شناسد، به همه هستی می‌تابد، به همه جا که راه دارد، نفوذ می‌کند. روزی که با نور خورشید باز می‌شود، آدم را بسیار با انگیزه و قوی می‌کند.

صبح زود آن روز، سحرخیز هستی، اگر هم نیستی، بشو، کارهایت زود پیش می‌رود، وقت اضافه می آوری، شادی را برای خودت و دیگران به ارمغان می‌آوری. نور امید برای خودمان و دیگران باشیم.

به اشتراک بگذارید
پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *